AFC: السد به دنبال انتها رکورد پیروزی های خانگی پرسپولیس است

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به دیدار تیم های پرسپولیس و السد قطر در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

AFC: السد به دنبال انتها رکورد پیروزی های خانگی پرسپولیس است

به گزارش خبرنگاران، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در گزارشی، به آنالیز دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

در بخشی از این گزارش که به دیدار تیم های پرسپولیس و السد قطر پرداخته، آمده است: پرسپولیس کوشش می نماید اولین تیم ایرانی باشد که پس از ذوب آهن در سال 2010، به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد. سپاهان دیگر نماینده این کشور بود که در سال 2007 به فینال مسابقات راه یافت. هر چند هر دو تیم در فینال مقابل رقبای آسیای شرقی خود بازنده شدند.

پرسپولیس در هر پنج دیدار خود در استادیوم آزادی در این مسابقات به پیروزی دست یافته و برای اینکه السد قطر را از رقابت ها حذف کند، نباید شکست بخورد. پرسپولیس در دیدار رفت با پنالتی دیرهنگام علیپور، پیروزی سخت یک بر صفر در دوحه را به دست آورد.

السد تنها تیم باقی مانده در لیگ قهرمانان آسیاست که تاکنون موفق به قهرمانی این مسابقات شده است. این تیم در استادیوم آزادی، رقیب همشهری پرسپولیس یعنی استقلال را در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی، با نتیجه 3 بر یک شکست داد. پس از شکست پرسپولیس در خانه خود در مرحله گروهی، تیم شهر دوحه در دیدار برگشت در پایتخت ایران بازنده شد و در دیدار رفت نیمه نهایی نیز مقابل پرسپولیس تن به شکست داد.

برای صعود به دور بعد، السد باید برای اولین بار در بیش از 180 دقیقه دیدارهای رودررو مقابل پرسپولیس به گل برسد و به رکورد صد در صد پیروزی این تیم در خانه، انتها دهد.

به گزارش خبرنگاران، تیم های پرسپولیس ایران و السد قطر از ساعت 18:30 روز سه شنبه هفته جاری به مصاف هم می روند. روایت روزنامه قطری از آماده سازی السد در آستانه دیدار با پرسپولیس حامد اسماعیل: پیروزی تنها هدف السد برابر پرسپولیس است، جو استادیوم آزادی را به خوبی می شناسیم

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "AFC: السد به دنبال انتها رکورد پیروزی های خانگی پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "AFC: السد به دنبال انتها رکورد پیروزی های خانگی پرسپولیس است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید