کشت پور اطلاع داد افتتاح پل معلق بوستان نهج البلاغه با 288 متر طول

شهردار منطقه 2 تهران با اشاره به افتتاح پل معلق آسمان در بوستان نهج البلاغه گفت: این پل سبب تقویت گردشگری در سطح منطقه خواهد شد.

کشت پور اطلاع داد افتتاح پل معلق بوستان نهج البلاغه با 288 متر طول

به گزارش خبرنگار رسول کشت پور شهردار منطقه 2 شهرداری تهران در مراسم افتتاح پل معلق بوستان نهج البلاغه که امروز(دوشنبه) برگزار گردید، با بیان اینکه امروز 21 پروژه شهری را با حضور شهردار تهران به بهره برداری رساندیم، اظهار کرد: ارزش تقریبی این پروژه ها 55 میلیارد تومان است که شامل خدمات تفریحی، آموزشی، گردشگری و ترافیکی می گردد.

وی با بیان اینکه پل معلق آسمان، بوستان نهج البلاغه را به پارک پردیسان متصل می نماید، اضافه نمود: طول آن 288 متر و عرض آن 2 متر است که دارای 80 متر ارتفاع از سطح زمین است که به عنوان یک مقصد گردشگری محسوب می گردد و با بهره برداری از این پل گردشگری رشد می نماید.

کشت پور با اشاره به اینکه افتتاح دیگر مربوط به مرکز مشارکت فکری شهروندان است، گفت: این پروژه مربوط به فعالیت های استارت آپی است که ما زمینه سازی می کنیم تا کسانی که دارای ایده هستند، ایده های خود را ارائه دهند.

شهردار منطقه 2 تهران اضافه نمود: یکی از این استارت آپ ها مربوط به جمع آوری زباله خشک ارزشمند از درب منازل است که از طریق یک نرم افزار تعریف شده و شهروندان می توانند با استفاده از آن شاهد مراجعه افراد برای خرید زباله باشند.

وی با بیان اینکه به زودی نرم افزار بی دود برای استفاده از دوچرخه های اشتراکی راه اندازی می گردد، گفت:700 دوچرخه در 10 ایستگاه هفته آینده بهره برداری می شوند.

کشت پور با بیان اینکه سرای محله آسمان امروز به مساحت 1200 متر با یک سالن ورزشی افتتاح شد، توضیح داد: باید از تمام مراکز فرهنگی در راستای ماموریت های شهرداری استفاده گردد.

شهردار منطقه 2 تهران در ادامه به موضوع انصراف خود از کاندیداتوری شهرداری تهران پرداخت و گفت: من از ابتدا داوطلب نبودم و این لطف اعضای شورا به من بود.

وی خاطر نشان کرد: هنگامی که آن ها نام من را مطرح کردند، به نظر آن ها احترام گذاشتم و دیدگاه های خود را بیان کردم، اما چون حکم بازگشت به کار من موقت بود، پس از ابراز نظر برخی دوستان در خصوص این وضعیت حق را به آن ها دادم و با انصراف خود خواستم که شورا تصمیمی نگیرد که بعدا مورد خدشه قرار گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کشت پور اطلاع داد افتتاح پل معلق بوستان نهج البلاغه با 288 متر طول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشت پور اطلاع داد افتتاح پل معلق بوستان نهج البلاغه با 288 متر طول"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید