کُری بوضیاف برای پرسپولیس: به دنبال دهمین پیروزی در تهران هستیم

بازیکن کلیدی تیم فوتبال الدحیل قطر از عزم خود و هم تیمی هایش برای کسب پیروزی برابر پرسپولیس در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم آزادی تهران گفت.

کُری بوضیاف برای پرسپولیس: به دنبال دهمین پیروزی در تهران هستیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه الوطن قطر، کریم بوضیاف گفت: کار سختی پیش روی ماست اما هیچ چیز در تهران غیرممکن نیست. تمامی بازیکنان تیم فوتبال الدحیل با احساس مسئولیت مشتاق به کسب جواز صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هستند.

این بازیکن تیم فوتبال الدحیل قطر ادامه داد: می خواهیم همچنان به مسیر حرکت مان در لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهیم و از شانس خود برای رسیدن به جام قهرمانی بهره ببریم. ما می توانیم در بازی برگشت با پرسپولیس با وجود برگزاری آن در استادیوم آزادی تهران و حضور تماشاگران ایرانی به نتیجه خوبی دست پیدا کنیم.

کریم بوضیاف سپس با اشاره به شکست ناپذیری تیم فوتبال الدحیل قطر در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد: 9 بازی قبلی را با پیروزی به خاتمه رساندیم و می خواهیم به پیروزی دهم در تهران دست یابیم. تمامی بازیکنان مهیای رسیدن به این هدف هستد برای موفقیت در این بازی بسیار مهم کوشش خواهند کرد.

وی در خاتمه درباره خاتمه دوره مصدومیت و حضور در بازی برگشت برابر پرسپولیس گفت: از این اتفاق خیلی خوشحالم و مهیای بازی هستم. البته تصمیم نهایی درباره بازی کردن من را سرمربی باید بگیرد.

تیم فوتبال الدحیل قطر در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر پرسپولیس را شکست داد. دیدار برگشت این دو تیم ساعت 18:30 دوشنبه هفته جاری در استادیوم آزادی تهران برگزار می گردد و تیم برنده آن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کُری بوضیاف برای پرسپولیس: به دنبال دهمین پیروزی در تهران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کُری بوضیاف برای پرسپولیس: به دنبال دهمین پیروزی در تهران هستیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید