نساجی بازی برده را به فولاد باخت

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و نساجی قائمشهر از چارچوب هفته چهارم لیگ برتر با پیروزی دو بر یک قرمزهای اهواز به خاتمه رسید.

نساجی بازی برده را به فولاد باخت

به گزارش خبرنگاران، هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام یک بازی دیگر پیگیری شد. در این دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت 20:30 در ورزشگاه غدیر اهواز از تیم نساجی قائمشهر میزبانی کرد. تیم مهمان بر خلاف قاعده معمول روی دروازه میزبان بازی فشار زیادی وارد کرد و در همان دقیقه 10 توانست با شوت عباس زاده به گل برسد. این سومین گل محمد عباس زاده در این فصل بود. بعد از این گل باز هم فشار نساجی ادامه پیدا کرد اما با گذشت دقایقی تیم فولاد نیز حملاتی به سمت دروازه نساجی ایجاد کرد اما در گلزنی ناکام بود. در این بازی دو صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه نساجی به وجود آمد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت که این موضوع اعتراض فولادی ها را به همراه داشت. در سومین صحنه مشکوک ولی داور به سود فولاد اعلام پنالتی کرد تا لوسیانو پریرا در دقیقه 66 گل تساوی را برای فولاد به ثمر برساند. گل دوم فولاد نیز در دقیقه 72 و روی شوت حسن بیت سعید و دفع ناقص حامد لک به ثمر رسید.

فولاد با این نتیجه 7 امتیازی شد و موقتا به رده چهارم جدول صعود کرد. نساجی هم با 2 امتیاز در رده دوازهم جدول باقی ماند.

تیم های شمالی کشور یعنی سپیدرود و نساجی بعد از انجام مجموعا هشت بازی در لیگ برتر هنوز موفق نشده اند به پیروزی دست پیدا نمایند.

منبع: isna.ir

به "نساجی بازی برده را به فولاد باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی بازی برده را به فولاد باخت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید