مودریچ: دغدغه توپ طلا را ندارم

هافبک کروات رئال مادرید می گوید کسب توپ طلای فوتبال دنیا دغدغه ذهنی او محسوب نمی گردد.

مودریچ: دغدغه توپ طلا را ندارم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مارکا، تیم ملی کرواسی در دیداری دوستانه برابر اسپانیا با 6 گل بازنده شد. در این دیدار لوکا مودریچ برای تیمش به میدان رفت. مودریچ که اخیرا به عنوان بهترین بازیکن یوفا انتخاب شد، در کنار محمد صلاح و کریستیانو رونالدو نامزدهای بهترین بازیکن سال فیفا هستند و این در حالی است که نام لیونل مسی در این فهرست دیده نمی گردد.

این هافبک 33 ساله شانس نخست کسب توپ طلا محسوب می گردد. با این حال خود مودریچ می گوید کسب این جایزه به دغدغه او تبدیل نشده است. در همین رابطه ستاره خط میانی رئال مادرید و تیم ملی کرواسی گفت: برای من کسب عنوان تیمی اهمیت بسیار بیشتری تا کسب جوایز فردی دارد و برای توپ طلا هم همین است. باید تاکید کنم بردن این جایزه دغدغه ذهنی من محسوب نمی گردد. اگر بتوانم توپ طلا را به دست بیاورم خوشحال خواهم شد و در غیر این صورت هیج اتفاقی رخ نمی دهد.

مودریچ درباره شکست پرگل کرواسی نیز افزود: ما واقعا بازی را خوب آغاز کردیم و در همان 20 دقیقه نخست، دو، سه موقعیت خوب گلزنی داشتیم که از دست دادیم. وقتی گل اول و خصوصا گل دوم را دریافت کردیم از هم گسیخته شدیم و دیگر نتوانستیم تمرکزمان را حفظ کنیم. تمام بازیکنان فقط به این فکر می کردند که خودشان را در زمین نشان دهند و بازی تیمی ارائه ندادیم. بازی برابر تیم های قدرتمندی مثل اسپانیا آسان نیست و باید در تمام دیدارها با 100 درصد توان به میدان برویم در غیر این صورت چندان نمی توانیم موفق ظاهر شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مودریچ: دغدغه توپ طلا را ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مودریچ: دغدغه توپ طلا را ندارم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید