شورا و شهرداری زنجان را به حاشیه نبرید

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل دویران ظهر سه شنبه در جلسه علنی شورای شهر زنجان، با بیان اینکه مطالب و ادعاها در خصوص مجموعه شهرداری زنجان باید با مستندات عنوان گردد، اضافه نمود: در شرایط فعلی که باید بر روی پروژه های باقی مانده تمرکز کنیم، ضروری است از ورود به حواشی دوری کنیم.

شورا و شهرداری زنجان را به حاشیه نبرید

وی با بیان اینکه اجازه دهیم مدیریت شهری کار خود را انجام دهند، ادامه داد: برخی رسانه ها اخبار درست یا نادرستی را نشر می دهند که باعث به حاشیه کشیده شدن افکار مدیریت شهری می گردد.

دویران اضافه نمود: از داخل شهرداری و شورا به مشاوران ریالی پرداخت نشده است. البته مشاوران غیررسمی هم داریم که به آنها هم پرداختی نداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان که معتقد است رسانه ها شورا و شهرداری را به حاشیه می برند، از رسانه ها خواست این مجموعه ها را به حاشیه نبرند.

دویران با بیان اینکه در رابطه با اخباری که پیرامون مشاوران شهرداری بیان شده است باید مطرح کرد مطابق با ساختار سازمانی شهرداری زنجان حضور مشاور امکان پذیر است، گفت: در مورد تعداد مشاوران نیز دو نفر از دانشگاه زنجان، دو نفر نیز از قم و تهران و یک فرد دیگری است که به عنوان مشاور با شهرداری همکاری دارند.

وی با تاکید بر اینکه اگر در شهرداری تخلفی رخ دهد ما با جدیت پیگیری می کنیم و اگر کسی مطلبی بیان می نماید باید با مستندات عنوان گردد، گفت: تا زمانی که اطلاعات دقیق نداشته باشید نباید آبروی فردی را برد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شورا و شهرداری زنجان را به حاشیه نبرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورا و شهرداری زنجان را به حاشیه نبرید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید