حمله دستیار کارلوس کی روش به خبرنگاران

دستیار کارلوس کی روش پس از دیدار دوستانه ایران و ترینیداد و توباگو در استادیوم آزادی به خبرنگاران حمله کرد.

حمله دستیار کارلوس کی روش به خبرنگاران

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پس از سرانجام دیدار دوستانه ایران و ترینیداد و توباگو، خبرنگاران طبق روال همیشه در میکسدزون استادیوم آزادی برای مصاحبه با عوامل بازی از جمله بازیکنان و کادر فنی، منتظر بودند. در حالی که یکی از خبرنگاران حاضر از الکساندر لوپز، مربی دروازه بان های تیم ملی مشغول پرسیدن سؤال درباره شادی او با مشت های گره نموده پس از ناکامی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا بود، دستیاران کی روش به سمت این خبرنگار حمله ور شدند.

اوسیانو کروز، یکی از دستیاران کارلوس کی روش با حمله به این خبرنگار و دریافت گوشی او که مشغول فیلمبرداری بود، جملات زشتی را هم به زبان آورد. مارکار آقاجانیان هم به انتقاد از این خبرنگار پرداخت، در حالی که خبرنگاران در میکسدزون استادیوم آزادی ملزم به انجام وظیفه خود که همانا انجام مصاحبه است، می پرداختند. کار به جایی رسید که یکی دیگر از خبرنگاران در حمایت از همکار رسانه ای خود به این مسئله اعتراض کرد که فحاشی ها به این خبرنگار نیز صورت گرفت.

طبق گفته خبرنگاری که مورد حمله اوسیانو کروز قرار گرفته است، دستیار کارلوس کی روش حتی پس از سوار شدن به اتوبوس بار دیگر قصد داشته به سمت این خبرنگار حمله ور گردد که این بار بازیکنان تیم ملی مانع از این کار شده اند. فیلم حمله ور شدن کروز به سمت این خبرنگار نیز وجود دارد که نشان می دهد دستیار کی روش با الفاظ زشت خود به خبرنگار حاضر توهین می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله دستیار کارلوس کی روش به خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله دستیار کارلوس کی روش به خبرنگاران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید